dvdx.hu kezdőoldal  ·  Program leírások  ·  Program magyarosítások  ·  Letöltés  ·  Tesztek  ·  Tréningek, Programok

Fórum kezdőoldal  ·  Gy.I.K.  ·  Keresés  ·  Taglista  ·  Csoportok  ·  Regisztráció  ·  Profil  ·  PÜ olvasásához jelentkezz be  ·  Belépés

Társkereső  
Tartalomjegyzék » DVD szerkesztés
DVD menű szerkesztés(rsm)
Ugrás:  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
A megváltó
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Nov. 10, 2009 12:29 pm     Hozzászólás témája: DVD menű szerkesztés(rsm)
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
Üdv mindenkinek!
http://kepfeltoltes.hu/view/09.....es.hu_.jpg

A fent látható képen lenne a problémám , méghozzá az hogy a VTSM 2 menűből kiadva a resume film(RSM) parancsot akkor ha a VTST ben lévő filmeket akarja folytatni , pedig a főfilmet kellene neki folytatni. Az RSM parancs mindig a megkezdett filmet akarja folytatni, akkor hogy tudom megoldani , hogy a főfilmet folytassa(VTST1,1)Pgceditben.
Előre is köszi.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Nov. 10, 2009 12:29 pm     Hozzászólás témája:

Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Pént. Nov. 13, 2009 12:38 am     Hozzászólás témája:
Így hirtelen nem tudom, próbáld meg itt: http://bennydog.erdoke.hu/phpBB2/index.php

Itt lehet jobban ismerik ezt a programot.

Kérlek ne küldj privát üzenetet DVD-és dologgal kapcsolatban!
Nyugodtan kérdezz a Fórumon.
További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

A megváltó
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Nov. 16, 2009 1:21 pm     Hozzászólás témája:
Feltettem ott is a kérdést és megoldották
A választ bemásolom ide is hátha valaki még elolvassa
A megoldás csak az lehet, ha VMGM-be kimész, és onnan vissza a VTS1-be.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Nov. 17, 2009 5:18 pm     Hozzászólás témája:
Köszi szépen, hogy megosztottad a választ. Smile

További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

fórumozó
DVD Mahinátor

DVD Mahinátor
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Feb. 14, 2010 1:36 pm     Hozzászólás témája: Foto DVD-hez menü szrkesztés
Szervusztok!
A közelmúltban írtam egy foto video lemezt a VSO PhotoDVD 2.9.6.1 programmal. Az összeállítást úgy készítettem elő, hogy a képeket tematikusan könyvtárakba rendeztem és a könyvtárak fölé egy főkönyvtárat raktam. A programba ezt a főkönyvtárat hívtam be.
A tematikusan összetartozó képcsoportokat fejezet kijelöléssel próbáltam csoportosítani (összesen 6 fejezet).
A lemezt megírtam és asztali lejátszón lejátszottam. Az a gondom, hogy se menü, se fejezetcímek nem jelennek meg a DVD-n. A menü szerkesztésre egyébként nem találtam opciókat a programban.
Szeretnék utólag menüt szerkeszteni. Jelenleg van egy Video_TS könyvtár a szokásos tartalommal a lemezen és külön a merevlemez munkakönyvtárában is. Melyik videoszerkesztő programmal lehet egy megírt videóhoz menüt és fejezetcímeket rendelni?

baratz
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Feb. 18, 2010 10:09 am     Hozzászólás témája:
Üdv mindenkinek!

mkv-ból tömöritek dvd-be convert x to dvd progival. Eddig minden ok volt, de most valamiert tomorites kozben megall. Valojaban az mkv faljt nezve lehet latni hogy ott ahol a tomorites megall egy bizonyos resznel megmozdul a kep, mint ha savvaltast latnak dvd-n csak sokkal gyorsabb. Napok ota probalok valami megoldast talalni, de eddig sikertelenul. Ha valaki tud valami megoldast, elore is koszonom.

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Pént. Feb. 19, 2010 4:38 pm     Hozzászólás témája: Re: Foto DVD-hez menü szrkesztés
fórumozó írta:
Szervusztok!
A közelmúltban írtam egy foto video lemezt a VSO PhotoDVD 2.9.6.1 programmal. Az összeállítást úgy készítettem elő, hogy a képeket tematikusan könyvtárakba rendeztem és a könyvtárak fölé egy főkönyvtárat raktam. A programba ezt a főkönyvtárat hívtam be.
A tematikusan összetartozó képcsoportokat fejezet kijelöléssel próbáltam csoportosítani (összesen 6 fejezet).
A lemezt megírtam és asztali lejátszón lejátszottam. Az a gondom, hogy se menü, se fejezetcímek nem jelennek meg a DVD-n. A menü szerkesztésre egyébként nem találtam opciókat a programban.
Szeretnék utólag menüt szerkeszteni. Jelenleg van egy Video_TS könyvtár a szokásos tartalommal a lemezen és külön a merevlemez munkakönyvtárában is. Melyik videoszerkesztő programmal lehet egy megírt videóhoz menüt és fejezetcímeket rendelni?

Szia fórumozó,

Egyszerű...
Kiszeded a filmet, azaz fotó dvd összeállítást DVD Shrinkkel. Azaz kicsontozod a maradék menüt, selejt dolgokat, majd...

A TMPEG DVD Authorban betudsz hívni DVD strukturát is, és ott csinálsz neki menüt. Smile

ui: bocs a késői válaszért...

További info

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Pént. Feb. 19, 2010 4:40 pm     Hozzászólás témája:
baratz írta:
Üdv mindenkinek!

mkv-ból tömöritek dvd-be convert x to dvd progival. Eddig minden ok volt, de most valamiert tomorites kozben megall. Valojaban az mkv faljt nezve lehet latni hogy ott ahol a tomorites megall egy bizonyos resznel megmozdul a kep, mint ha savvaltast latnak dvd-n csak sokkal gyorsabb. Napok ota probalok valami megoldast talalni, de eddig sikertelenul. Ha valaki tud valami megoldast, elore is koszonom.

Szia baratz,

Elképzelhető, hogy valami hiba van az mkv fájlban.

Ezt póbáltad? http://www.mkv-to-dvd.com/MKV-to-DVD.html

További info

fórumozó
DVD Mahinátor

DVD Mahinátor
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Feb. 21, 2010 7:22 am     Hozzászólás témája: Re: Foto DVD-hez menü szrkesztés
""Szia fórumozó,

Egyszerű...
Kiszeded a filmet, azaz fotó dvd összeállítást DVD Shrinkkel. Azaz kicsontozod a maradék menüt, selejt dolgokat, majd...

A TMPEG DVD Authorban betudsz hívni DVD strukturát is, és ott csinálsz neki menüt. :)

ui: bocs a késői válaszért...""

Szia dvdX!
Köszönöm a sokadik segítséget! Ami pedig a válaszod "késését" illeti, semmi okod mentegetőzni.

Beállítások - Hozzászólás

Hozzászólások megtekintése:

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

BBCode használata engedélyézett
.
1 / 1 oldal .:. Új téma nyitása Hozzászólás a témához

SEO

Copyright © 2005-2012 dvdx.hu Minden jog fenntartva!