dvdx.hu kezdőoldal  ·  Program leírások  ·  Program magyarosítások  ·  Letöltés  ·  Tesztek  ·  Tréningek, Programok

Fórum kezdőoldal  ·  Gy.I.K.  ·  Keresés  ·  Taglista  ·  Csoportok  ·  Regisztráció  ·  Profil  ·  PÜ olvasásához jelentkezz be  ·  Belépés

Társkereső  
Tartalomjegyzék » VIDEO szerkesztés Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Vegas 5, 6, 7, 8 HUI problémák, hibák, megoldások
Ugrás:  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
Aiko
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Aug. 19, 2009 4:37 pm     Hozzászólás témája:
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
azt szeretném meg tudni hogy az 5-nek mi a termék kulcsa mert nem találom sehol elöre is köszi
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Aug. 19, 2009 4:37 pm     Hozzászólás témája:

Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Aug. 23, 2009 1:44 pm     Hozzászólás témája:
Ha a magyarításra gondolsz, akkor benne van a zippelt fájlban: http://dvdx.hu/index.php?optio.....&id=48

Kérlek ne küldj privát üzenetet DVD-és dologgal kapcsolatban!
Nyugodtan kérdezz a Fórumon.
További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

bogca.baba
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Pént. Szept. 18, 2009 1:39 pm     Hozzászólás témája:
hy! honnan tudok termék kulcsot szedni??? Question
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése MSN Messenger Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Szept. 20, 2009 7:46 am     Hozzászólás témája:
Mihez?

További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

bogca.baba
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Szept. 22, 2009 1:52 pm     Hozzászólás témája:
a 7nek a termék kulcsa kéne...előre is köszi :$
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése MSN Messenger Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Szept. 23, 2009 11:00 pm     Hozzászólás témája:
Szia bogca.baba,

Sajna azzal nem tudok neked szolgálni, mert csak a magyarítás van ingyen nálunk. A programmal mi nem rendelkezünk, a magyarítással ellenben.

További info

Diavolino44
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Dec. 01, 2009 1:35 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm, hogy fáradtatok azzal hogy magyarosítottátok a szoftvert.
Nekem volna egy olyan problémám hogy nem akar elindulni a hibaüzenet vegas80.exe s azt írja hogy a sonymvd2pro_xp.dll nem található.

Mit kellene csinálnom?

Köszi a helpet sziasztok

Petike
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Dec. 03, 2009 1:48 pm     Hozzászólás témája:
Nincs mit, használd egészséggel. Smile

Megfelelő verziót használod, megfelelő verzuiójú magyarítással?

Itt nézz szét:
http://forum.dvdx.hu/viewforum.php?f=26

meg itt:
http://forum.dvdx.hu/viewforum.php?f=35

További info

bgabi1
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 09, 2009 9:35 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok!
Egy teljes napom ment rá a magyarításra, de angol maradt a vegas8.0a progim. Azt a párosítást is végigcsináltam amit itt a fórumon ajánlottatok, de úgy sem jó. Segítsen már valaki légyszíves. Programon belűl sem találok language-t, teljesen reményvesztett lettem és a fáradtságtól most el kell dőljek. Ha valaki megszán köszönöm előre is!

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Pént. Dec. 11, 2009 3:44 pm     Hozzászólás témája:
Hiba üzenet volt?

Próbád meg a vegas8.0c-t, a leírással mennie kellene.

További info

bgabi1
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szomb. Dec. 12, 2009 9:08 am     Hozzászólás témája:
Szia!

Köszi az infót, de azt azért nem raknám fel, mert évek óta használom a 8a verziót, kb egy évem ráment és rengeteg fórumozás, mire nagyjából belejöttem a dolgokba. Emlékszem annakidején próbáltam mindenféle verziót, de azokkal meg más gondom volt, hol nem rendereltek, nem voltak kodekek, hiányoztak belőle dolgok stb. stb. Ez a dvd 4.5-re is igaz volt, így maradt meg a vegas 8.a verziója, amely egyedül a többivel ellentétben mindenben megfelelő volt. Nincs hibaüzenet, de amikor letöröltem a magyarítást a számítógépről, akkor a vegas sem indult el, mert az exe file-t is magával vitte. Újra kellett telepítenem. Több helyről is levadásztam a 8.a (179) verziót és úgy sem ment. Regisztráláskor nem az online módot választom, hanem a számítógépről később verziót, azaz az alsót jelölöm be, de talán ez nem lehet probléma. Jó lenne, ha magyar lenne, mert sokmindenről még évek múlva sem tudom, hogy micsoda és a szótárban sincsenek ilyen szakszavak legtöbbször.
Köszi előre is ha még valamivel tudnátok hozzászólni.

sceletor
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Dec. 14, 2009 8:30 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok!

Ma megpróbáltam feltenni a Sony Vegas 8.0c magyarítását, és miután ez megtörtént, egyszerűen el sem indult a progi. Uninstall megvolt, és már úgy se..
Előtte hibátlanul ment, restartok is voltak a telepítés én uninstall után, szóval nem értem, mi a fene történhetett..A guta megüt.
Légy szíves segítsen vki..!!!

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Dec. 15, 2009 3:44 pm     Hozzászólás témája:
bgabi1 írta:
Szia!

Köszi az infót, de azt azért nem raknám fel, mert évek óta használom a 8a verziót, kb egy évem ráment és rengeteg fórumozás, mire nagyjából belejöttem a dolgokba. Emlékszem annakidején próbáltam mindenféle verziót, de azokkal meg más gondom volt, hol nem rendereltek, nem voltak kodekek, hiányoztak belőle dolgok stb. stb. Ez a dvd 4.5-re is igaz volt, így maradt meg a vegas 8.a verziója, amely egyedül a többivel ellentétben mindenben megfelelő volt. Nincs hibaüzenet, de amikor letöröltem a magyarítást a számítógépről, akkor a vegas sem indult el, mert az exe file-t is magával vitte. Újra kellett telepítenem. Több helyről is levadásztam a 8.a (179) verziót és úgy sem ment. Regisztráláskor nem az online módot választom, hanem a számítógépről később verziót, azaz az alsót jelölöm be, de talán ez nem lehet probléma. Jó lenne, ha magyar lenne, mert sokmindenről még évek múlva sem tudom, hogy micsoda és a szótárban sincsenek ilyen szakszavak legtöbbször.
Köszi előre is ha még valamivel tudnátok hozzászólni.

sceletor írta:
Sziasztok!

Ma megpróbáltam feltenni a Sony Vegas 8.0c magyarítását, és miután ez megtörtént, egyszerűen el sem indult a progi. Uninstall megvolt, és már úgy se..
Előtte hibátlanul ment, restartok is voltak a telepítés én uninstall után, szóval nem értem, mi a fene történhetett..A guta megüt.
Légy szíves segítsen vki..!!!

Így kell instalálni a magyarításokat:

A Sony Vegas Pro 8.0a HUI, és a Sony Vegas Pro 8.0c HUI telepítése:

Online aktiválás:
1. Feltelepíted a Sony Vegas Pro 80a/c Trial angol nyelvű szoftvert.
2. Aktiváld Online
3. Telepítsd a magyarosítást
4. Kész, használd a magyarul a szoftvert

Offline aktiválás:
1. Feltelepíted a Sony Vegas Pro 80a/c Trial angol nyelvű szoftvert.
2. Zárd be a szoftver minden ablakát
3. Telepítsd a magyarosítást
4. Aktiváld Offline
5. Kész, használd a magyarul a szoftvert

További info

bgabi1
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 16, 2009 1:53 pm     Hozzászólás témája:
T Admin!

Segítséged ellenére sem akar összejönni a dolog és én nem vagyok az a tipus, aki egykönnyen feladja.
Ha addig élek is magyar lesz a kezelőfelület, de kell még néhány info.
A magyarítást a Vegas8.0a-hoz készítettétek, de a telepítésnél a Trial verziót, azaz a 8.0-át írjátok. Lehet, hogy zagyvaságokat írok, de ez a két verzió terjedelmében is eltér. Telepítés után a 8.0a verzió 219 Mb, a Trial, pedig 155 Mb. Nekem a Trialhoz nincs termékkulcsom, csak a pro8.0a-hoz.
Offline reg.-et alkalmazva, odafigyelek a sorrendre, telepítem a progit, bezárok minden ablakot, telepítem rá a megfelelő magyarítást, azaz a 8.0a HUI-t, azután sorozatszám, autentikus kód és kész. Kinyitom és sajna az angolt használom. Nem vagyok operátor és számítógépes előképzettségem sincs, csak 5 évi buherátorkodás alatt összeszedett tudásomból, ami még ehhez is vajmi kevésnek tűnik, próbálok kiindulni. Az első dvd-met 3 hónapig gyártottam, de megérte, megszerettem ezt a progit, és lehet, hogy a magyarításra is rámegy majd a három hónap. Amit még nem értek: A magyarítás 177Mb terjedelmű telepítés után az alap Trial progi 155Mb-jával szemben. Lehet ez egyáltalán? Vagy abszolut képzavarban vagyok? Telepítéskor sem kell másik könyvtárat kijelölni? Én eddig hagytam magára, mert úgy láttam, hogy a megfelelő helyre telepít. Próbáltam most minden aggályomat előadni, hátha közelebb jutok a megoldáshoz.
Előre is köszönöm a segítő válaszokat!!

bgabi1
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 16, 2009 2:39 pm     Hozzászólás témája:
Az nem lehet esetleg probléma, hogy a termékszámok beírása előtt nem a Sony Vegas pro8.0a Hui exéjével nyitom meg a programot magát, hanem a program által az asztalra helyezett desktop-al indítok, bár gondolom egy és ugyanaz a kettő. Restartot ugye nem igényel ez a művelet, mármint a telepítés? Azt hiszem a mai délutánba ennyi fért bele. 3 telepítés és maradt minden ahogy volt. Most elfáradtam megint, de jön a következő bedobás ha kipihiztem magam.
További szép estét!

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Dec. 22, 2009 2:00 pm     Hozzászólás témája:
Elvileg mennie kellene a trial verzióval. A sorozatszámod nem jó a Trial-hoz?

További info

TarSólyom
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Jan. 12, 2010 10:00 pm     Hozzászólás témája:
Üdv!
Üsd be a gugliba azt a *.dll és töltsd le, még azon kivül is fog kérni egyet-kettőt. Nekem is igy sikerült...

botyi
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szomb. Jan. 23, 2010 3:52 pm     Hozzászólás témája:
hello!

vegas 7.0b -t használok és a probléma, hogy bnem vagyok képben!úzok egy avi-t az idősávba, de csak a hangját adja hozzá.
több avi-val is próbálkoztam de az eredmény ugyanaz: csak hang.

tud valaki segíteni?
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Feb. 01, 2010 4:26 pm     Hozzászólás témája:
Kódek probléma, nézd meg a videóhoz milyen codec kell. Gspot-tal meg is tudod nézni.

További info

atigyerek
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Feb. 25, 2010 10:00 am     Hozzászólás témája:
Sziasztok segítsetek nekem letöltöttem a VEGAS 7 -et felis telepítettem majd letöltöttem a magyarosítást NA azt viszont nem tudom felrakni mert kapok egy pdf filét hogy benne van a termék kód igaz van benne egy baromi hosszú számsor de az nem jó.
Vagy csak én vagyok béna.
Előre is köszönöm a segítséget.

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Márc. 10, 2010 1:22 pm     Hozzászólás témája:
Ez a magyarítás sorozatszáma, nem a programé. Smile

További info

Fishbone
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Jún. 08, 2010 11:25 am     Hozzászólás témája:
Én nem látok semmiféle számot nekem sony vegas 7.0b magyarosításához kéne de nem találom sehol valaki lenne olyan szíves hogy elküldené e-mailben
ide z.olee@freemial.hu
előre is köszönöm

wiwcsoh
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Júl. 19, 2010 10:25 pm     Hozzászólás témája:
Szia! Nekem olyat adott ki a Sony Vegas 8as hogy adjam meg a telepítő jelszót.. azt honnan kell tudnom? Vivi

hauer
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Aug. 10, 2010 7:30 am     Hozzászólás témája: Vegas 8.0c
Üdv!

Én ma regisztráltam az oldalra, mert szükségem volt a sony vegas 8.0c magyarítására. Letöltöttem, telepítéskor kérte a telepítő kódot. Megnéztem már az összes linket, de sem a fórumokban, sem a feliratkozásokban nem találtam sehol, az oldal üzemeltetőinek sem tudok célzott üzenetet küldeni, mivel sem "észrevétel", sem "kérdés" vagy bármilyen szinonim kifejezést nem találtam sehol.
Szeretnék segítséget kérni az ügyben, és ha lehet, akkor könyörgöm: NE KÜLDJENEK NEM MŰKÖDŐ, ÖSSZEVISSZA ÁTIRÁNYÍTÓ LINKEKET! Vagy ha az egyébként ingyenesnek mondott termékkulcs nem érhető el, akkor legyenek kedvesek közölni.

Köszönettel: "H"

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Aug. 30, 2010 11:01 am     Hozzászólás témája: Re: Vegas 8.0c
hauer írta:
Üdv!

Én ma regisztráltam az oldalra, mert szükségem volt a sony vegas 8.0c magyarítására. Letöltöttem, telepítéskor kérte a telepítő kódot. Megnéztem már az összes linket, de sem a fórumokban, sem a feliratkozásokban nem találtam sehol, az oldal üzemeltetőinek sem tudok célzott üzenetet küldeni, mivel sem "észrevétel", sem "kérdés" vagy bármilyen szinonim kifejezést nem találtam sehol.
Szeretnék segítséget kérni az ügyben, és ha lehet, akkor könyörgöm: NE KÜLDJENEK NEM MŰKÖDŐ, ÖSSZEVISSZA ÁTIRÁNYÍTÓ LINKEKET! Vagy ha az egyébként ingyenesnek mondott termékkulcs nem érhető el, akkor legyenek kedvesek közölni.

Köszönettel: "H"

http://forum.dvdx.hu/viewtopic.php?t=656

További info

Beállítások - Hozzászólás

Hozzászólások megtekintése:

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

BBCode használata engedélyézett
.
4 / 5 oldal .:. Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő Új téma nyitása Hozzászólás a témához

SEO

Copyright © 2005-2012 dvdx.hu Minden jog fenntartva!