dvdx.hu kezdőoldal  ·  Program leírások  ·  Program magyarosítások  ·  Letöltés  ·  Tesztek  ·  Tréningek, Programok

Fórum kezdőoldal  ·  Gy.I.K.  ·  Keresés  ·  Taglista  ·  Csoportok  ·  Regisztráció  ·  Profil  ·  PÜ olvasásához jelentkezz be  ·  Belépés

Társkereső  
Tartalomjegyzék » DVD alapok
Miért nem olvassa be a dvd lejátszóm az írt filmet?
Ugrás:  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Okt. 12, 2005 4:00 pm     Hozzászólás témája: Miért nem olvassa be a dvd lejátszóm az írt filmet?
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
Szerintem ebbe már sok mindenki bele esett!
A legjobb megoldás ISO-ba való írás, és Clone DVD el felejtése, mert CRC hibákat tessz a kiírt filmekbe. Állítólag direkt, hogy csak egy biztonsági másolat készüljön a filmekről, mi van ha családi fimem el bukom???. Mad Így jártam?

Kérlek ne küldj privát üzenetet DVD-és dologgal kapcsolatban!
Nyugodtan kérdezz a Fórumon.
További info

Legutóbb dvdX szerkesztette (Szer. Jan. 23, 2008 11:27 pm), összesen 2 alkalommal
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Okt. 12, 2005 4:00 pm     Hozzászólás témája:

Felhasználó Pc konfigurációja

petyka2
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Okt. 25, 2005 5:28 pm     Hozzászólás témája: Re: Miért nem olvassa be a dvd lejátszóm az írt filmet ???
dvdx írta:
Szerintem ebbe már sok mindenki bele esett!
A legjobb megoldás ISO-ba való írás, és Clone DVD el felejtése, mert CRC hibákat tessz a kiírt filmekbe. Állítólag direkt, hogy csak egy biztonsági másolat készüljön a filmekr?l, mi van ha családi fimem el bukom???. Mad Így jártam?

Ott kezd?dik a dolog,hogy egy normális lejátszóval kell rendelkezned.Ha ez a feltétel adott nem lesz ilyen jelleg? problémád.Szeintem DVD írásra a legmegfelel?bb progi a ULEAD.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Okt. 26, 2005 9:13 am     Hozzászólás témája:
Nekem egy gagyi Elta dvd compact házimozim van, igaz dviX, Xvid-et nem viszi, de ezenkív?l mindenev?. Én dvd írásra Nero Burning Rom-ot használom és csak Image file-ba írok. Végül is szerintem mindegy mivel írsz, csak Image, ISO legyen az írási mód, vagy ha valami már bevált akkor semmi gáz.

További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdmaster
Moderátor

Moderátor
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Nov. 23, 2005 1:35 pm     Hozzászólás témája:
Nekem Panasonic dvd lejátszóm van és tök tuti, de a haveromnak gagyi van, és az is profin visz minden lemezt! Rolling Eyes
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

takinardi
Játékos

Játékos
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Aug. 13, 2007 10:43 am     Hozzászólás témája:
hali!
win media playert hasznalok tobbek kozott, de ujabban az a gondom vele, hogy a csuszka es a eloretekeres nem megy vele. (a napokban toltottem le az ffdshow-s codecet)
az avi-nal megy a csuszka, de a vob file-okkal mar nem...
mi van vele?
nem igazan akarom lecserelni masra a media playert, mert tudom, hogy van jobb is, de ezt mar megkedveltem, megszoktam.....
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Aug. 13, 2007 2:25 pm     Hozzászólás témája:
Ha csak a vob fájlokat olvasod be vele, és nem a komplett filmet, akkor elképzelhető, hogy nem tudsz tekerni a filmen Sad
Vlc player-rel ez azthiszem ez abaj kiküszöbölhető. Smile

További info

takinardi
Játékos

Játékos
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Aug. 13, 2007 5:54 pm     Hozzászólás témája:
Köszönöm!
Eddig kivétel nélkül ment vele a csúszka, még úgyis, ha csak vob file-okat olvastam be vele. Tnem vagyok képben!át szinte mindenfélével ment a csúszka és a tekerés.
Teljesen elfelejtettem, hogy a tekerés megy vele gond nélkül, csak a csúszka nem. És nem megy még a feliratválasztás sem, van a filmen felirat v. feliratok és nem tudom őket váltogatni.
Arra gondolok vmit szoftveresen kellene beállítani rajta.

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Aug. 13, 2007 7:41 pm     Hozzászólás témája:
Én úgy tudom, hogy ha egy dvd filmben csak a VOB fájlt indítod el, akkor csak egy hangsávot, és a képet jeleniti meg, és előfordulhat, hogy nem megy a csúszka.

A feliratot, és a többi hangsávot, az IFO fájlok segítségével jeleniti meg a képernyőn az adott lejátszó.
Tnem vagyok képben!át a raktár a VOB fájlokban van, és az információk, hogy mikor, és hol jelenjek meg, arról az IFO fájlok felelnek.
A BUP fájlok pedig az ifo fájlok mentései.

További info

takinardi
Játékos

Játékos
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Aug. 13, 2007 8:02 pm     Hozzászólás témája:
Lehet, hogy hiányos voltam.
Szóval szépen megcsináltattam eddig a Sony Architecttel a filmeket. Azonban a kész filmeket nem írtam ki dvd-re, hanem merevlemezről néztem meg.
A kész filmeket úgy tudtam elindítani a wmp-rel, hogy az első vob-ot nyitottam meg és végigment a film. Nagyon sok filmet néztünk már meg, ezért nem értem, hogy újabban mi a gondja a wmp-nek. Az tény, hogy múlt héten felraktam a ffdshow-t és a vobsub-ot, bár tegnapig még ment a wmp általi filmnézés....
Azt nem értem, hogy ha a csúszka még nem is megy, akkor a Play>Lyrics,Captions, Subtitles menű miért nem írja ki legalább, hogy ezek és ezek a feliratok találhatók. (Csak annyit ír, hogy OFF és ON IF AVAILABLE, holott több feliratot is raktam rá.)

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Aug. 15, 2007 9:23 am     Hozzászólás témája:
Át kell tekerni a filmet, mondjuk DVDShrink-kel, vagy DVD2One-nal.
Elképzelhető, hogy a DVD struktúrája nem teljesen korrekt a lejátszóknak.

További info

sityuka
Versenyző

Versenyző
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Jún. 23, 2009 11:51 am     Hozzászólás témája:
dvdX írta:
Nekem egy gagyi Elta dvd compact házimozim van, igaz dviX, Xvid-et nem viszi, de ezenkív?l mindenev?. Én dvd írásra Nero Burning Rom-ot használom és csak Image file-ba írok. Végül is szerintem mindegy mivel írsz, csak Image, ISO legyen az írási mód, vagy ha valami már bevált akkor semmi gáz.

Én soha nem iso módban írom.Hanem Video-DVD módban.
Nero Burning Rom-ot illetve Free DVD Video Burnert használok.(utóbbit azért mert a hosszú neveket a Nero nem nagyon támogatja hiába állítom át level2-re a karaktereket).

üdv
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése MSN Messenger Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Jún. 23, 2009 3:09 pm     Hozzászólás témája:
Az ISO-ban való írás, kiküszöböli a lejátszáskor az ugrásokat. A folyamatos írást segíted elő a képben való íráskor. Smile

Lehet mostanában ez már nem probléma, mert nagyobb tűréssel gyártják a DVD lejátszókat, de én a biztosabbat ajánlom, azaz az ISO-ba írást.

További info

sityuka
Versenyző

Versenyző
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Jún. 23, 2009 9:51 pm     Hozzászólás témája:
Azért nem használom az iso módot, mert a letöltött filmek java része menüvel jön le én meg nem szeretem ha a menüben válogatni kell.Így előtte le kell róla szednem.Végül is ha nagyon akarnám meg tudnám csinálni srinkkel, hogy utána isoba mentse ne könyvtárba No majd kipróbálgatom, hogy megy gyorsabban.Egyébként eddig nem volt szinte semmi ilyen jellegű problémám.

üdv.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése MSN Messenger Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Jún. 25, 2009 7:24 am     Hozzászólás témája:
Gyorsaságba nem lesz változás, max csak a stabiltásban. Smile

További info

sityuka
Versenyző

Versenyző
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Jún. 30, 2009 4:54 pm     Hozzászólás témája:
A nevekkel van még bajom, egyébként ok.
A hosszabb karaktereket nem írja ki a nero.
Mit csináljak vele?

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Júl. 02, 2009 11:23 pm     Hozzászólás témája:
Szerintem azzal nem nagyon lehet mit csinálni. Sad

További info

Beállítások - Hozzászólás

Hozzászólások megtekintése:

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

BBCode használata engedélyézett
.
1 / 1 oldal .:. Új téma nyitása Hozzászólás a témához

SEO

Copyright © 2005-2012 dvdx.hu Minden jog fenntartva!