dvdx.hu kezdőoldal  ·  Program leírások  ·  Program magyarosítások  ·  Letöltés  ·  Tesztek  ·  Tréningek, Programok

Fórum kezdőoldal  ·  Gy.I.K.  ·  Keresés  ·  Taglista  ·  Csoportok  ·  Regisztráció  ·  Profil  ·  PÜ olvasásához jelentkezz be  ·  Belépés

Társkereső  
Tartalomjegyzék » DVD szerkesztés Ugrás az oldalra: Előző  1, 2
DVD feliratozása, menü megtartásával
Ugrás:  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
GoreZone
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Ápr. 28, 2010 7:24 am     Hozzászólás témája:
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
Mint rájöttem elmenti, de még így sem sikerül. 6 felirat van az eredeti DVD-n, én azokat le szeretném szedni és csak a magyart rárakni. A remuxolásig minden rendben van, stimmel a magyar felirat többi nincs. De miután végez a Vobblanker, 8.44 Gb a reathored anyag, pedig sima DVD5. Megnyitogattam a reauthored mappában lévő film fájlokat, és van amelyiken megy a magyar felirat és más nincs, meg van olyan amin 2 felirat van, meg van amin rajta van az összes eredeti pedig azokat a Muxman-nel vissza se raktam. Először azt hittem össze van a reauthored-ben keveredve az eredeti lemez meg az új feliratos, de a bup és ifo fájlokból csak annyi van amennyi kell, és a film fájlok duplázódtak. Erre valami tanács?
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Ápr. 28, 2010 7:24 am     Hozzászólás témája:

Felhasználó Pc konfigurációja

Anonymusx
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Máj. 26, 2010 4:47 pm     Hozzászólás témája:
Próbáld megcsinálni a Subtitle creatorral. Tools Dvd authoring wizard, - itt 1-2 dolgot meg kell adni. Ja meg kellenek hozzá egy pár progi, de azt majd írja. Így hátha meg tudod csinálni. sokkal egyszerübb mint ahogy az oldalon le van írva.é

Nekem az lenne a bajom hogy rakok feliratot a dvd-re de valamiér mind olyan gagyi. Valahogy nem lehetne rajtuk változtatni, méretén, meg a betűtipuson?
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

efgeorge
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Máj. 29, 2013 1:13 pm     Hozzászólás témája: DVD feliratozása, menü megtartásával
Sziasztok!

A következőben szeretnék segítséget kérni:

Hozzáraktam a feliratot a filmhez, végig csináltam a folyamatot a leírtak alapján, de miután az IFO fájlokat is módosítottam, és elvileg ezzel elkészültem, nekem mindent rendben lejátszik, de a hozzáadott feliratom kék körvonalakkal rendelkezik, természetesen nem így csináltam meg, az eredeti felirat viszont rendben van.
Mit ronthattam el?

illetve:

Egy résznél nem voltam biztos benne, hogyan kell pontosan csinálni:
az IFO fájlok módosításánál, 8/b:
number of sub-picture streams in Menu
ill.
number of sub-picture streams in Title
Mindkettőnél beírtam az adatokat. Csak a Title-nél kellet volna?

Köszi a válaszokat!

Beállítások - Hozzászólás

Hozzászólások megtekintése:

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

BBCode használata engedélyézett
.
2 / 2 oldal .:. Ugrás az oldalra: Előző  1, 2 Új téma nyitása Hozzászólás a témához

SEO

Copyright © 2005-2012 dvdx.hu Minden jog fenntartva!