dvdx.hu kezdőoldal  ·  Program leírások  ·  Program magyarosítások  ·  Letöltés  ·  Tesztek  ·  Tréningek, Programok

Fórum kezdőoldal  ·  Gy.I.K.  ·  Keresés  ·  Taglista  ·  Csoportok  ·  Regisztráció  ·  Profil  ·  PÜ olvasásához jelentkezz be  ·  Belépés

Társkereső  
Tartalomjegyzék » DVD szerkesztés Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Dvd filmszerkesztés
Ugrás:  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
sityuka
Versenyző

Versenyző
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 16, 2009 5:01 pm     Hozzászólás témája:
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
Divxboy írta:
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy milyen jó konvertert ismertek ami dvd-ből készít divx-et,olyan kellene amellyel 700mb-os divxeket lehet létrehozni és jó a minősége.Köszi szépen az infot.

Szerintem AutoGordianKnot de én nem használtam.
"Az Auto Gordian Knot egy freeware alkalmazás, amely film DVD-ket konvertál DivX, vagy XviD formátumba. A nem védett DVD-ket négy lépésben konvertálja, de hosszabb filmekhez is alkalmas, mert CD-nyi méretűre bontja fel őket, hogy könnyebb legyen velük dolgozni."

üdv.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése MSN Messenger Felhasználó Pc konfigurációja

PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 16, 2009 5:01 pm     Hozzászólás témája:

Felhasználó Pc konfigurációja

Divxboy
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Dec. 17, 2009 8:47 am     Hozzászólás témája:
sityuka írta:
Divxboy írta:
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy milyen jó konvertert ismertek ami dvd-ből készít divx-et,olyan kellene amellyel 700mb-os divxeket lehet létrehozni és jó a minősége.Köszi szépen az infot.

Szerintem AutoGordianKnot de én nem használtam.
"Az Auto Gordian Knot egy freeware alkalmazás, amely film DVD-ket konvertál DivX, vagy XviD formátumba. A nem védett DVD-ket négy lépésben konvertálja, de hosszabb filmekhez is alkalmas, mert CD-nyi méretűre bontja fel őket, hogy könnyebb legyen velük dolgozni."

üdv.

Szia!

Ezt a progit ismerem és használom is,csak néha van gond a divx-el amit konvertál.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Dec. 22, 2009 1:57 pm     Hozzászólás témája:
Szia Divxboy,

Itt nézz szét: http://www.videohelp.com/tools.....-divx-xvid

A FilmShrink nem is rossz. Smile

Kérlek ne küldj privát üzenetet DVD-és dologgal kapcsolatban!
Nyugodtan kérdezz a Fórumon.
További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

mnorberto
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 23, 2009 1:22 pm     Hozzászólás témája: Supreader
Újabb gondom adódott újfent egy feliratkonvertáló programmal.
A Supreader programba, ha adott .sup fájlt hívok be és .srt feliratra konvertálom, 1-től ....1xxx-ig csak ezt a szöveget találom mindenhol hogy Line 1, Line 2, Line 3....
Most mi baj ezzel?
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 23, 2009 2:36 pm     Hozzászólás témája:
Ezt progit nem ismerem, de a SubtitleCreator azt hiszem megcsinála azt amit szeretnél.

További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

mnorberto
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 23, 2009 4:09 pm     Hozzászólás témája: Subtitle creator
Köszi, programnak szerintem megfelelne, csak telepítéskor a gép ezt írja ki nekem: ".NET runtime library is not installed!" Ez mit jelent és hogy oldhatom meg a problémát?
Kissé el vagyok akadva mostanság ezzel a feliratkonvertálással, progi kereséssel - ennyi hézag sose akadt egyszerre mint most Smile

mnorberto
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 23, 2009 4:50 pm     Hozzászólás témája:
...Sőt! A .net frameworkot feltelepítettem, így a creator instalálása is sikerült.
Csak a .sup fájlt nem akarja bnem vagyok képben!ívni a program, kiírja hogy "nem megfelelő a bementi karakterlánc formátuma!" Ezek szerint ez is csak .sup fájllá tud konvertálni, vissza már nem...?

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Dec. 27, 2009 10:31 am     Hozzászólás témája:
Elvileg tudja, azt ahogyan neked kellene, eléképzelhető, hogy maga az adott fájl nem tetszik neki.

Elképzelhető, hogy a Subrip-es megoldás marad csak: http://dvdx.hu/index.php?Itemi.....;task=view

További info

Beya
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 30, 2009 8:55 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok!

Előre is elnézést kérek, mert biztos olyat kérdezek, ami már valahol le van írva, de külön témát nem találtam rá, és a kereső sem dobott ki megfelelő választ.

Ezen bevezető után szerényen érdeklődnék, hogy DVD-ről hangot hogyan tudok egyben lerippelni? A DVD-n se menü, semmi egyéb nincs, mert egy VHS felvétel, de van jobb minőségű angol dvdrip-em, és arra szeretném rávarázsolni a magyar hangot.

Előre is köszönöm a választ!

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Jan. 07, 2010 10:58 am     Hozzászólás témája:
Szia,

Ez a leírás kell neked: http://dvdx.hu/index.php?optio.....Itemid=289

További info

Beya
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szomb. Márc. 13, 2010 5:06 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok!
Köszönöm az előző segítséget. Újabb problémám akadt. Van egy menüs DVD filmem. Mikor elindítom, akkor végigfuttatja a teljes menüt, almenüt, majd megáll, és a filmet nem tudom elindítani. Hogy tudnám úgy megszerkeszteni, hogy megmaradjon a menü, de rendesen funkcionáljon?

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Ápr. 19, 2010 10:25 am     Hozzászólás témája:
Ezt próbáltad már: http://www.mediachance.com/dvdmenu/index.html

További info

Beya
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szomb. Ápr. 24, 2010 8:57 am     Hozzászólás témája:
Még semmit sem próbáltam. Köszi, ránézek erre a progira, remélem egyszerű a használta. Razz

goodboy84
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Okt. 17, 2010 9:37 am     Hozzászólás témája:
Sziasztok.
Nemrégiben letöltöttem 1 filmet ami 1 Iso file.mérete : 4,73 gb amit nem tudok kiírni dvd re mert tul nagy.Azt szeretném megkérdezni hogy az ilyet mivel lehetne 1 átkonvertálni kisebbre hogy ki lehessen égetni egy 4,7 g.dvd re. és ne kelljen 2 dvd re.Nero 7 es programmal ez lehetséges?Ha igen hogyan?
Vagy esetleg más progi ami erre alkalmas?

"DVD Fab platinummal sikerült megnyitnom,de ott se menü,se feliratok,se más nyelv nincs.csak a mérete nagy.
Köszönöm.

sityuka
Versenyző

Versenyző
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Nov. 23, 2010 11:12 pm     Hozzászólás témája:
goodboy84 írta:
Sziasztok.
Nemrégiben letöltöttem 1 filmet ami 1 Iso file.mérete : 4,73 gb amit nem tudok kiírni dvd re mert tul nagy.Azt szeretném megkérdezni hogy az ilyet mivel lehetne 1 átkonvertálni kisebbre hogy ki lehessen égetni egy 4,7 g.dvd re. és ne kelljen 2 dvd re.Nero 7 es programmal ez lehetséges?Ha igen hogyan?
Vagy esetleg más progi ami erre alkalmas?

"DVD Fab platinummal sikerült megnyitnom,de ott se menü,se feliratok,se más nyelv nincs.csak a mérete nagy.
Köszönöm.

DVD Shrink-et ajánlom de jó az általad leírt DVD Fab is.

üdv.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése MSN Messenger Felhasználó Pc konfigurációja

drkollar
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Márc. 22, 2011 10:02 am     Hozzászólás témája:
Sziasztok!
Hiába töltöttem le a Sony Vegas magyarított változatát (is) a tag oldalról,
1. nem is a magyarított változat jött le
2. regisztrációs kódot kér, amit nem tudok
3. a másik változat meg jelszót kér.

Hogyan tudok tovább lépni, hogy működjön a program????
köszi!!4

AlBencus
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Jan. 01, 2013 7:05 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok!

Hát ahogy látom nincs nagy élet de leírom a problémámat hátha tud valaki segíteni.

Van egy dvd ami 4 20 perces epizódot tartalmaz. 4 nyelv és 8 felirat található rajta. Az egyik hangot szeretném kicserélni magyarra, úgy hogy a menü megmaradjon. A probléma: A VIDEO_TS.IFO-N kívül csak 2 darab ifo fájl van az egyik az a stúdió logója videóhoz tartozik a másik pedig tartalmazza a menü utasításait, a 4 epizódról az infókat és az extra 5 perces videó infóit is, így nem tudom kicserélni mert akkor elszáll a menü. Ráadásul a 4 vob nem teljes epizódokat tartalmaz, hanem az 1. vob az 1. epizódot és a 2.ból 2 percet és így tovább. Valami ötlet? Bármit szívesen fogadok mert szeretném megoldani a dolgot.

Volt egy olyan ötletem, hogy a 4 epizódot egyben demuxolom le mintha egy film lenne és aztán windows intézőbe kicserélem az eredeti 4 vob-bal de ez sem működött, ugyanis az extra video bele van gyúrva a 4. vobba és ha kihagytam és felülirtam őket akkor semmi nem volt képes kezelni dvdshrink az 5. vobot kereste ami sosem volt sehol...

Arra gondoltam hogy DVDRermake Proval kéne rádobni a hangot de nem tudom hogy lehet ugyhogy feladtam.

Remélem tud valaki segíteni!

Üdv;AlBencus

Beállítások - Hozzászólás

Hozzászólások megtekintése:

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

BBCode használata engedélyézett
.
9 / 9 oldal .:. Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Új téma nyitása Hozzászólás a témához

SEO

Copyright © 2005-2012 dvdx.hu Minden jog fenntartva!