dvdx.hu kezdőoldal  ·  Program leírások  ·  Program magyarosítások  ·  Letöltés  ·  Tesztek  ·  Tréningek, Programok

Fórum kezdőoldal  ·  Gy.I.K.  ·  Keresés  ·  Taglista  ·  Csoportok  ·  Regisztráció  ·  Profil  ·  PÜ olvasásához jelentkezz be  ·  Belépés

Társkereső  
Tartalomjegyzék » VIDEO szerkesztés Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Sony Vegas
Ugrás:  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
times
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Szept. 09, 2009 7:00 pm     Hozzászólás témája:
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
dvdX írta:
Szeintem a Vegas 8-hoz kell külön instalálnod MPEG plugint. Más progival próbáltad?

Az Mpeg plugin installálva van hiszem renderel is mpegbe ill a régebbi mpegeket megnyitja.
AC3 péugin is installálva van (először arra gondoltam hogy ez lehet a probléma mert aGspot a hangra AC3 kodeket írt valamint azt írta hogy vob file de a kiterjesztése mpg)

Továbbla sem tudom megnyitni a vegassal a total video converter megnyitja és ha azzal átkomvertálom hogy a hang layer 2 -es legyen akkor már a vegas is eszi.
Lehetséges, hogy a vegas nem tud megnyitni egy ac3 kodekes videót?
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Szept. 09, 2009 7:00 pm     Hozzászólás témája:

Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Szept. 10, 2009 1:01 pm     Hozzászólás témája:
Azt hiszem az AC3-mat nem eszi meg, csak készíteni tud.

Kérlek ne küldj privát üzenetet DVD-és dologgal kapcsolatban!
Nyugodtan kérdezz a Fórumon.
További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

Hamori Tibor
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Okt. 11, 2009 6:44 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok.

Most kezdtem el használni a Vegas 8-at és az lenne a kérdésem, hogy amennyiben asztali dvd-n akarom lejátszani a kész filmet, akkor a rendereléskor milyen paraméterekkel kell beállítani?

Köszönettel, Hámori Tibor
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Okt. 12, 2009 9:32 am     Hozzászólás témája:
Ahhoz, hogy átkonvertáld 720X576-os PAL DVD-re, PAL DVD-ét állítsd be. Egy 720X576-os mpeg fájlt fog konvertálni a Vegas amit könnyedén, és gyorsan át tudsz konvertálni egy DVD author programmal.

További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

Hamori Tibor
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Okt. 13, 2009 9:04 am     Hozzászólás témája:
dvdX írta:
Ahhoz, hogy átkonvertáld 720X576-os PAL DVD-re, PAL DVD-ét állítsd be. Egy 720X576-os mpeg fájlt fog konvertálni a Vegas amit könnyedén, és gyorsan át tudsz konvertálni egy DVD author programmal.

Köszönöm a gyors választ.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó Pc konfigurációja

raymee
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 02, 2009 9:26 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok én a vegas 9.0b töltötem le!, de telepitésnél ki irja hogy:

Error: CRC mismatch.

Aborting the installation.

mi a baja? mit kell csinálni hogy jó legyen?

email, msn : juhaszraymond@hotmail.com

elöre is köszönöm
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Dec. 03, 2009 1:46 pm     Hozzászólás témája:
Töltsd le újra ezt a verziót, vagy másik verziót használj, mert sérült a telepítőd.

További info

Gyuri2
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szomb. Dec. 05, 2009 2:12 am     Hozzászólás témája:
Sziasztok !

Elnézést kérek, ha nem megfeleő topikba írik ! Átnéztem a lehetőségeket és ezt találtam jónak.
A Vegas 7b magyarításhoz keresnék termékkódot .
A pdf -ben talált link nem vezetett eredményre , vagy csak elbénáztam... ?
Lehet .

Előre is köszi a segítséget.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

wOOkie
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szer. Dec. 09, 2009 4:10 pm     Hozzászólás témája: fekete keret
Háj

Van egy olyan problémám,hogy a SonyVegasPro8-al szerkesztek egy videót,és a művelet közben egy fekete keret keletkezik a kép körül.
Azt hogyan tudnám eltüntetni?Vagy mit csináltam rosszul ?
A teljes történet az az,hogy YouTube-ra szeretnék feltenni HD videót.Frapssal szedem ki a videót a játékból,SonyVegassal szerkesztem de nem tudom eltüntetni az említett fekete keretet.
Remélem valaki tud segíteni.

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Pént. Dec. 11, 2009 3:39 pm     Hozzászólás témája:
Gyuri2 írta:
Sziasztok !

Elnézést kérek, ha nem megfeleő topikba írik ! Átnéztem a lehetőségeket és ezt találtam jónak.
A Vegas 7b magyarításhoz keresnék termékkódot .
A pdf -ben talált link nem vezetett eredményre , vagy csak elbénáztam... ?
Lehet .

Előre is köszi a segítséget.

Pedig az jó a magyarításhoz... Confused

wOOkie írta:
Háj

Van egy olyan problémám,hogy a SonyVegasPro8-al szerkesztek egy videót,és a művelet közben egy fekete keret keletkezik a kép körül.
Azt hogyan tudnám eltüntetni?Vagy mit csináltam rosszul ?
A teljes történet az az,hogy YouTube-ra szeretnék feltenni HD videót.Frapssal szedem ki a videót a játékból,SonyVegassal szerkesztem de nem tudom eltüntetni az említett fekete keretet.
Remélem valaki tud segíteni.

Adobe Premierrel próbáltad már?
Azzal biztos ki lehet szedni.

További info

Akirafull
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Feb. 14, 2010 4:26 pm     Hozzászólás témája:
Lenne egy fontos kérdésem:Most töltöttem le a Sony vegas-7-et és valami kódot kér és nem találtam sehol ezt a kódot ezért gondolom megkérdezem hogy: valaki nem tudja megmondani nekem hogy mi a kód??? Smile Smile Very Happy

Akirafull
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Feb. 14, 2010 4:43 pm     Hozzászólás témája:
Már megtaláltam!!!Nem olvastam figyelmesen végig Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ledori
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Pént. Máj. 21, 2010 3:54 pm     Hozzászólás témája:
Hello!
Nem tudom, hogy ezt írhatom-e ide....de írom Smile.
Telepítési gondom lenne. Sikeresen telepítettem a sony vegas 7.0-t.
Majd megpróbáltam telepíteni hozzá a magyarosítást is. Minden jól ment, sikerült feltenni. Viszont elindítani már sajna nem tudom. Csak egy hibaüzenetet kapok akkor is ha a normál sony vegas 7.0 ikonnal indítom el.
A hibaüzenet a következő: Az eljárás belépési pontja (_SfLang_UpdateThreadLocale@4) nem található a DLL-ben (vegas70k.dll).
A magyarosítást is automatikusan a sony-->sony vegas 7.0 mappába dobta. Nem értem miért nem indul...gondolom valamit rosszul csináltam.
Sürgősen segítséget szeretnék kérni. Köszönöm[/b]

netezzah
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Jún. 28, 2010 11:24 am     Hozzászólás témája:
fel akarom tenni a vegas 7.0-t a magyart, de nincs meg a termékkulcs... help

belai
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Dec. 12, 2010 2:50 pm     Hozzászólás témája:
Végre találtam a neten a Sony Vegas Pro programhoz Magyar nyelvű kézikönyvet, 35 oktatóvideóval.
http://www.studio-art.extra.hu/sonyvegas

Matador
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Ápr. 07, 2011 11:37 am     Hozzászólás témája:
Hello!

Nem is tudom hol kezdjem annyira összetett ez az egész. Olvasgattam az oldalon a Vegas és Sound forge leírásokat, sikerült is beszerezni őket, sőt még többféle verziót is, telepítés is tökéletes volt. Mennek a progik. Amire szeretném használni őket, hogy angol nyelvű sorozatokra, filmekre rátegyem magamnak a hun hangot, amikből nem jött ki megfelelő 720p vagy nagyobb forrás.
Elsőnek csak egy kicsi videóval kezdek tanulgatni. Xvid.
Leszedtem Vdub-al a hun hangot, az angol videót átkonvertáltam veszteségmentes aviba(ha ez a neve), hogy vegas bevegye. A hun hangot is BeLight-al wawba. De beveszi a vegas a Vdub-al leszedett hangot is egyébként. Na. SoundForge-ot megnyitom, bnem vagyok képben!ívom a hun hangot, 1perc 9másodperccel hosszabb az angol videó amire rá akarom tenni.
Itt jön a bibi, mert ezt nem vágom sehogy se. Első nekifutásra elnéztem és azt hittem ennyivel hosszabb és 1 perc...-et kell kivágni, azt ment is csak hozzáadni kell nem elvenni. Ezzel meg már csak szenvedek. Néztem ezt a Effects/Pitch/Shift-et SoundForge-ba, megnöveli a kijelölt részt csak baromira eltorzítja a hangot már a 0-ról 1-re való növelés is. Nem találok itt olyat, hogy maradjon meg a növelés de mégis a végtermék illeszkedjen az eredeti hangfekvésbe. Ebben kérnék segítséget.

Linamelinda
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Okt. 13, 2011 12:55 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok a videoszerkesztésben és a segítségeteket kérném. Sony Vegas 7.0 van a gépemen és blueboxot szeretnék csinálni, de nem jön össze. Nem szeretnék vágni és semmi bonyolultat, egyszerűen csak a hátteret kicserélni. Fnem vagyok képben!ér háttér előtt gitározik a fiam. Próbáltam az erről szóló fórumokon utánanézni, de nem írta le senki részletesen és ráadásul ki is halltak a fórumok hogy megkérdezzem. Egyébként mpg fájlban vittem be és abban is szeretném majd menteni, vagy DVD-be. Az egyik fórumban írta valaki hogy pan cropt vagy track motionnal lehet, de nem tudom a technikáját. Az egyik youtoubos felvételen meg egy pasi mutogatja hogy csak a color key-t használja, beállítja a fnem vagyok képben!érre, majd elsötétül és a többi képet kivilágosítja. Idáig ok, megcsináltam de nem tudom rátenni az effektet, mert az egész képet eltakarja. Milyen hibát követek el?
Ha valaki esetleg leírná (de ne úgy mint egy pc gurunak hanem mint egy 3 éves gyereknek) hogy hogyan kell ezt csinálni, nagyon megköszönném.
Egyébként meg ebből a videoból adódott az ötlet, nem tudom mivel van ez csinálva, de valami hasonlót szeretnék:
http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

( azért remélem nem halt ki teljesen ez az oldal)Sad

TUZKEREK
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szomb. Nov. 19, 2011 2:53 pm     Hozzászólás témája:
A sony vegas pro 10-el nem foglalkozik valaki?lehet magyarosítani?

Dodo1995
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Márc. 13, 2012 8:01 pm     Hozzászólás témája:
Letöltötem és telepítettem a Sony Vegas 7c-t. De amint el akartam indítani egy rendszer hiba jelent meg, ezzel a szöveggel "sonymvd2pro_xp.dll hiányzik" Majd utána, hogy telepítsem újra. de akárhányszor megtettem mindig ugyan ezt írta ki.
De ez mégis mit jelent? Mi lehet a baj?

Beállítások - Hozzászólás

Hozzászólások megtekintése:

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

BBCode használata engedélyézett
.
7 / 7 oldal .:. Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Új téma nyitása Hozzászólás a témához

SEO

Copyright © 2005-2012 dvdx.hu Minden jog fenntartva!