dvdx.hu kezdőoldal  ·  Program leírások  ·  Program magyarosítások  ·  Letöltés  ·  Tesztek  ·  Tréningek, Programok

Fórum kezdőoldal  ·  Gy.I.K.  ·  Keresés  ·  Taglista  ·  Csoportok  ·  Regisztráció  ·  Profil  ·  PÜ olvasásához jelentkezz be  ·  Belépés

Társkereső  
Tartalomjegyzék » Mindent bele /egyéb/
windows 7 és a videoszerkesztő programok
Ugrás:  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
Zsoltee
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Jún. 05, 2011 5:52 am     Hozzászólás témája: windows 7 és a videoszerkesztő programok
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
Sziasztok!
Régebben csináltam családi videókat, XP alatt Adobe Premierrel. Most ismét szeretnék csinálni az összegyült anyagból, de már Win7 az oprendszerem Adobe még megvan és van már egy Sony Vegas-om is a kamerám a régi. A gondom a következő, nem tudom az anyagot bemásolni egyik progival sem. A Sony Vegas vagy nem látja az eszközt vagy hibaüzenet ablakban többféle üzeneteket küld "current device" vagy nem támogatott formátum, nincs csatlakoztatva(tape) kazetta vagy kamera. Egyszer valahogy megjelent valami az előnézeti ablakban de mintha mozaik effekt lett volna rajta vagyis szét volt esve a kép ,aztán már ezt az állapotot sem sikerült elérnem. Telepítettem a régi bevált Adobe Premier-t, na itt már ha bekapcsolom a kamerát akkor magától elindítja a programot, beállítom amit kell new project stb. megjön a rögzítési ablak és nem reagál a kamera a lejátzsás, felvétel, tekerés stb. gombokra. Innentől elkezd fagyni a program. kamerám: Sony DCR-HC-14E, port:1934
Tegyem vissza az XP-t? ez valami kompatibilitási gond nem? Gun Microsoft
Köszi a segítséget!

PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Jún. 05, 2011 5:52 am     Hozzászólás témája:

Felhasználó Pc konfigurációja

Zsoltee
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Jún. 09, 2011 6:27 pm     Hozzászólás témája:
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
Akkor válaszolok magamnak Smile
Egy üres vinyóra tettem egy xp-t és az adobe premiert. Mikor be akartam másolni a video anyagot, meglepődtem mert ugyanazzal a jelenséggel találkoztam mint a win7-el, pedig a movie makerrel be tudtam volna másolni csak bosszantott, hogy a premierrel miért nem megy. Utána néztem az IEEE 1394-es kártyának kell-e driver (gyárilag nem adtak hozzá) valóban nem kell ha a windows le van frissítve. Letöltöttem az összes frissítést mert nem vagyok akkora guru hogy tudjam melyik frissítés kell, majd eszközkezelőből eltávolítottam az IEEE 1394 kártyát,>hardver válozások keresése> install vagy frissítés és így megoldódott a probléma megy a premierrel is! Gondolom a win7-el is ilyesmi a teendő azt majd most kisérletezem ki. Hátha valakit érdekel Üdv!

Beállítások - Hozzászólás

Hozzászólások megtekintése:

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

BBCode használata engedélyézett
.
1 / 1 oldal .:. Új téma nyitása Hozzászólás a témához

SEO

Copyright © 2005-2012 dvdx.hu Minden jog fenntartva!