dvdx.hu kezdőoldal  ·  Program leírások  ·  Program magyarosítások  ·  Letöltés  ·  Tesztek  ·  Tréningek, Programok

Fórum kezdőoldal  ·  Gy.I.K.  ·  Keresés  ·  Taglista  ·  Csoportok  ·  Regisztráció  ·  Profil  ·  PÜ olvasásához jelentkezz be  ·  Belépés

Társkereső  
Tartalomjegyzék » VIDEO szerkesztés Ugrás az oldalra: Előző  1, 2
AVI film felirattal
Ugrás:  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Okt. 19, 2008 8:14 am     Hozzászólás témája:
  Hozzászólás, az előzmény idézésével      
Elvileg a dvix, és az xvid formátum is avi kierjesztésű(lásd pl. total commanderben). Annyi a különbség, hogy más-más kódekekkel tömörítik az avi filmet.

De át rakhatod mpeg-be is.
Itt el is tudsz indulni.
Kód:
google.hu/search?hl=hu&q=divx+to+mpeg&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=

Kérlek ne küldj privát üzenetet DVD-és dologgal kapcsolatban!
Nyugodtan kérdezz a Fórumon.
További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Okt. 19, 2008 8:14 am     Hozzászólás témája:

Felhasználó Pc konfigurációja

meeri
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Okt. 19, 2008 8:19 am     Hozzászólás témája:
A következőt írja ki hibának:
Virtual Dub requires a Video for Windows (VFW) compatible codec to decompress video. DirectShow codecs such as those used by Windows Media Player, are not suitable

jujj, köszönöm a gyors választ Very Happy A mpeg mindegy hogy milyen? úgy értem, hogy abból is van jó pár fajta (Total video Convertem van)
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

meeri
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Okt. 19, 2008 8:56 am     Hozzászólás témája:
Az mpeget sem fogadja el. Lehetséges hogy hiányzik egy kodekem?

azt hiszem rájöttem mi lehet a baj. Nincs meg a VSFilter.vdf plugin-om. Ezt honnan tölthetem le? vagy hogyan szerezhetem meg?

szerk.:
elnézést hogy itt 5 percenként írogatok Very Happy
Szóval, most már ott vagyok, hogy elindítja a progit, minden megy (fogjuk rá) de két gondom van.
A feliratot furcsa jelekként teszi be a képbe, és a jobb felső sarokba. ezen hogy tudnák változtatni?

A másik pedig a méret probléma. a Codeket beállítottam az aviba való elmentéskor, mégis hatalmas méreteket kapok. Mi lehet a gond?
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Okt. 20, 2008 4:10 pm     Hozzászólás témája:
Kitudod fotózni, és beszúrni ide. Van képfeltöltése a dvdX Fórumnak, ha hozzászólsz bal oldalt találod.

További info
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Felhasználó Pc konfigurációja

meesee
Versenyző

Versenyző
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Dec. 18, 2008 7:18 pm     Hozzászólás témája:
Üdv Mindenkinek!

Bocsi, de újabb problémába ütköztem. Adott egy avi videom, hozzá ugyanolyan nevű.srt és .dub. Szeretném a feliratot videora égetni, vagy hozzá rendelni. WinAvi9, Virtualdub (DIV3) codec hiány miatt nem tudja elindítani. A Convertxtodvd meg a feliratok egyikét sem hajlandó mellé tenni. Codec packokat nem szeretnék feltenni. http://kepfeltoltes.hu/081218/.....es.hu_.jpg Kérem ha valaki tudja a megoldást, ossza meg velem! Előre is köszönöm!

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Dec. 21, 2008 11:13 am     Hozzászólás témája:
Codec packokat semmikép ne tegyél fel mert eléggé megzavarja a gép lelki nyugalmát. Very Happy Elég csak azt az egy kódeket feltenni, ami épp szükségeltetik.
Itt a megoldás: http://www.divxmovies.com/codec/

További info

meesee
Versenyző

Versenyző
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Dec. 22, 2008 10:10 am     Hozzászólás témája:
Köszönöm a választ!

Közben megoldottam codec telepítés nélkül. Csupán csak a legújabb verzióra kellett frissítenem a convertxtodvd-t. Ez azután egyböl elkészítette feliratozva.

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Dec. 23, 2008 10:02 pm     Hozzászólás témája:
Gratula, örülök, hogy sikerült megoldani az ügyet. Smile

További info

Macera2
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Márc. 17, 2009 8:38 pm     Hozzászólás témája:
Az „AVI fílm + srt összefűzés” igénybe én is beleszaladtam. Hála a fórum instrukcióinak, „Virtual Dub…/ felirat ráégetés ..stb. ” a megoldás működik. A probléma az, hogy pl. 1500 frém, a 250 000 –ből, kb. 40 perc alatt készül el (de kétségtelen kifogástalanul). Na itt hagytam abba. A másik megoldás: VLC Player / Video film betöltés, aztán Video fül, / felirat fájl betöltés (amit előzőleg az Internetről töltöttem le a filmhez). A kettő szinkronba tökéletesen fut. A kérdésem az, hogy ha már egyszer a VLC megcsinálta „ril tájmba” az összefűzést akkor hogy lehetne ezt elmenteni? Vagy a VLC-nek ez az összefűzési tudománya nincs meg valamelyik másik programnak? Ha valakinek volna javaslata azt előre is köszönöm.

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Márc. 17, 2009 11:49 pm     Hozzászólás témája:
VLC összefűzést még nem próbáltam. WinAvi-val próbáltad már?

További info

Macera2
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 10:39 pm     Hozzászólás témája:
Üdvözlet dvdX!
Köszönöm a gyors választ. Letöltöttem a javasolt WinAvit. Arra ugyan nem tudtam rájönni, hogy hogy lehet vele egy avi-t és str-t összefűzni, de ettől függetlenül, a program tényleg profi. Inkább egy média file szétbontására, konvertálására lehet használni. A VLC esetén egy kis továbblépés, hogy a „Média / speciális file megnyitás” úton kapott ablakba, meg lehet adi, hogy honnét töltöm le az avi-t, az srt-t, aztán felirat nagyság, elhelyezés, stb.. majd „Lejátszás”. De az együtt lejátszott avi, srt mentés még nem megy. Az srt-t az avi-ba keresi, és nyilván nem találja. Ha valaki jobban ismeri a VLC-t v. egyéb ötlete van, kérem, hogy szóljon, igazán megköszönném.
Üdvözlet minden fórumozónak.

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Szomb. Márc. 21, 2009 12:11 pm     Hozzászólás témája:
Visszatérve a Winavira, ha a filmed mellé teszed ugyanazzal elnevezeéssel a feliratot, akkor ráégeti a feliratot.

További info

Macera2
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Márc. 23, 2009 4:42 pm     Hozzászólás témája:
Üdv dvdX!
A Winavi / felirat égetés témába teljes a siker. Tényleg fantasztikus gyors a Winavi. Nekem csak egy 700 MHz-es szimplakóros szerszámom van, de így is kb 4 óra alatt sikerült a 2.5 órás filmre az égetés. A sebesség átlagba 20 FPS volt, a VirtualDub 0.5 FPS-ével szemben.
Még egy megjegyzés, -persze lehet hogy ez mindenkinek triviális- de mikor azt mondtad, hogy a text meg az avi fájlnak ugyanolyan nevet kell adni, akkor ebbe az is benne van, hogy a text fájl srt kiterjesztést is át kell írni avi-ra. Még egyszer ezer köszönet, és Üdvözlet minden fórumozónak.

dvdX
Site Admin

Site Admin
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Hétf. Márc. 23, 2009 5:55 pm     Hozzászólás témája:
Örülök, hogy sikerre vitted a dolgot. Nem, a kiterjesztés marad mindegyiknél az eredeti. Smile

További info

gibson60
Érdeklödő

Érdeklödő
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Kedd. Feb. 02, 2010 2:17 pm     Hozzászólás témája:
Asztali dvd-t használóknak ajánlom a AVIAddXSubs 9.3 ingyenes progit. Nagyon egyszerű a használata(még nekem is sikerült). A lényege,hogy pillanatok alatt ráégeti a feliratot az AVI filmre és máris nézhető asztali lejátszón is. Tudod állítani a betű nagyságát,színét és a típusát is. Egy dolog van,amire még nem jöttemrá, a kész feliratozott film ellenőrzése pc-n. Ha valaki netán rájön,akkor publikálja legyen szíves.Ha meg nincs
ilyen lehetőség,akkor viszont ez hiányossága a proginak.Mondjuk nekem még nem volt vele gondom.Kiírtam dvd-re és tökéletes volt a felirat.

sityuka
Versenyző

Versenyző
PC konfigurációja
Hozzászólás Elküldve: Vas. Szept. 19, 2010 9:54 pm     Hozzászólás témája:
Sziasztok.

Virtualdub-bal csinálom a felirat és a videó összeolvasztását.
A kérdésem az lenne, hogy mit kell beállítani ahhoz, hogy maradjon meg az eredeti videó minősége?
köszi
üdv.
Privát üzenet küldése Felhasználó profiljának megtekintése MSN Messenger Felhasználó Pc konfigurációja

Beállítások - Hozzászólás

Hozzászólások megtekintése:

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

BBCode használata engedélyézett
.
2 / 2 oldal .:. Ugrás az oldalra: Előző  1, 2 Új téma nyitása Hozzászólás a témához

SEO

Copyright © 2005-2012 dvdx.hu Minden jog fenntartva!